RAS 2.5 A 6 / 12 vietų dviračių statymo stovas

Šį dviračių pastatymo ir laikymo stovą lengva ir paprasta naudoti. Jis tinkamas visų tipų dviračiams laikyti. Lengva ir tvirta konstrukcija. Dviratis turi būti įstatytas priekiniu ratu į specialiai tam pritaikytą laikiklį. Stovas gali būti vienpusis, RAS 2,5 A 6, ir turėti 6 dviračiams pastatyti ir laikyti skirtus laikiklius, arba dvipusis, RAS 2,5 A 12, ir turėti 12 dviračiams pastatyti ir laikyti skirtų laikiklių.

 

Naudojamos medžiagos

Milteliniu būdu padengtas plienas. Įvairūs nerūdijančio plieno varžtai.


STANDARTINĖS (MATINĖS) SPALVOS

RAL 5024 (Air force  blue)  RAL 7030  (Urban)  RAL  6021 (Olive)


Kaip montuoti?

Stovo pagrindas turi 4 Ø11 angas, per kurias jį galima pritvirtinti prie žemės naudojant pridedamus tvirtinimo elementus. Esant pageidavimui galima užsakyti tvirtinimo elementus nuo vagysčių.


PRIEŽIŪRA

Nepaisant atmosferos poveikio, stovas nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Rekomenduojame jį uždengti, arba išmontuoti, jei jis nėra naudojamas žiemą.


GARANTIJA

Visoms stovo konstrukcinėms dalims suteikiama 2 metų garantija, išskyrus nusidėvėjimui jautrias dalis (t. y. tarpiklius, žiedus ir t. t.). Esant poreikiui galima įsigyti visų atsarginių dalių. Garantija netaikoma žalai, atsiradusiai dėl netinkamo stovo sumontavimo. GARANTIJA DARBAMS NETAIKOMA


STOVO MATMENYS IR SVORIS

RAS 2,5 A 6 ir RAS 2,5 A 12 stovo aukštis 105 cm - Ilgis 270 cm - Gylis 50 cm - Svoris 45 kg


PRITAIKYTI GRAFINIAI ELEMENTAI

Esant pageidavimui galime pritaikyti jūsų norimą grafiką ir atvaizduoti ją ant stovo. Tereikia jums atsiųsti mums vektorinį failą ir mes jums pateiksime pasiūlymus dėl jo pritaikymo.

 

RAS 2,5 A 6 kaina 1165 eur+pvm

RAS 2,5 A 12 kaina 1377 eur+pvm