MAXIMA

Ši 230 V el. dviračio priežiūros, pumpavimo ir įkrovimo stotelė yra paprasta naudoti ir suderinama su visų tipų dviračiais. Jo struktūra lengva ir tvirta. Dviratis pakeliamas ir tvirtai laikomas ant žemės uždedant balnelį ant atraminės svirties. Tokiu būdu dviratis lengvai ir visiškai pasiekiamas techninei priežiūrai, kuri atliekama naudojant įrankius, pritvirtintus prie stoties plieniniais kabeliais. Įrankiai yra puikios kokybės ir kiekvienas jų skirtas konkrečiam tikslui. Siurblys ir manometras leidžia tiksliai išmatuoti padangų slėgį. Stotyje įrengtas aukštos kokybės siurblys ir glicerino pripildytas slėgio matuoklis, kuris neleidžia susidaryti kondensatui, kad būtų galima aiškiai matyti slėgį.

 

SIURBLYS

Jį pagamino "GREEN GARAGE BIKE" ir yra paprasta naudoti. Jis suderinamas su visų tipų vožtuvais, kurie yra rinkoje (maks. 8 barai).


Naudojamos medžiagos

Antikorodinė aliuminio struktūra. Įvairūs nerūdijančio plieno varžtai.


STANDARTINĖS (MATINĖS) SPALVOS

RAL 5024 (Air force blue)  RAL 7030 (Urban)  RAL 6021 (Olive)


Kaip montuoti?

Stoties pagrindas turi 4 Ø11 angas, per kurias jį galima pritvirtinti prie žemės naudojant pridedamus fiksavimo dangtelius. Apsaugos nuo vagysčių dangteliai yra prieinami pagal pageidavimą. Saugumo sumetimais rekomenduojame prieš naudojant pritvirtinti stotį.


PRIEŽIŪRA

Nepaisant atmosferos poveikio, stočiai nereikia jokių ypatingų techninės priežiūros darbų, nes ji pagaminta iš aliuminio ir plieno komponentų. Rekomenduojame jį uždengti, jei jis nenaudojamas žiemą. Siurblys: rekomenduojame retkarčiais sutepti stiebą.


GARANTIJA

Visoms stoties konstrukcinėms dalims (įskaitant siurblį) suteikiama 2 metų garantija, išskyrus nusidėvėjimui jautrias dalis (t. y. tarpiklius, žiedus ir t. t.). Galima įsigyti visų stoties komponentų atsarginių dalių. Pasiteiraukite apie kainas ir užimtumą. Žalos dėl netinkamo montavimo atveju netaikoma garantija. GARANTIJA NEAPIMA DARBŲ


BENDRAS DYDIS IR SVORIS

Atraminė svirtis 29,5 cm - Aukštis 150,6 cm - Plotis 44 cm - Gylis 30 cm - Svoris 17,5/22 kg (priklausomai nuo modelio)


ĮRANKIAI

1 kryžminis atsuktuvas - 1 plokščias atsuktuvas - 1 0/22 mm universalusis veržliaraktis - 1 pora padangų svirčių - 1 15 mm veržliaraktis - 1 13 mm veržliaraktis - 1 2,5/10 mm daugiakomponentis šešiakampių raktų rinkinys


PRITAIKYTI GRAFINIAI ELEMENTAI

GREEN GARAGE BIKE siūlo galimybę pritaikyti stotį su kliento grafika. Atsiųskite mums vektorinę rinkmeną ir mes jums pateiksime pasiūlymą dėl pritaikymo.

 

Kaina be įkrovimo modulio nuo 1625€+pvm

Kaina su įkrovimo moduliu nuo 1880€+pvm