ELEKTRINIŲ DVIRAČIŲ IR PASPIRTUKŲ ĮKROVIMO STOTELĖ SU LAIKIKLIAI / USB [GGB, Italija]

Ši 230 V el. dviračių įkrovimo stotelė gali būti komplektuojama su 2 arba 4 elektros kištukiniais lizdais arba USB jungtimis. Stotelės viršutinėje dalyje įrengtas naktinio apšvietimo paviršius, kuris tamsiuoju paros metu ne tik aiškiai nurodo esamos stotelės buvimo vietą, bet ir tarnauja įspėjimu nuo galimo užkliuvimo ar atsitrenkimo į stotelę. Ši įkrovimo stotelė yra parastai ir lengvai naudojama bei suderinama su visų tipų elektriniais dviračiais ir paspirtukais.

 

KONSTRUKCINĖS MEDŽIAGOS

6060 Presuoto aliuminio konstrukcija


STANDARTINĖS (MATINĖS) SPALVOS

RAL 5024 (Air force blue)  RAL 7030 (Urban)  RAL 6021 (Olive)


MONTAVIMAS

Stotelės pagrindas turi 4 Ø11 kiaurymes, per kurias ją galima pritvirtinti prie žemės. Esant poreikiui papildomai gali būti užsakomi dangteliai appsaugai nuo vagysčių.


PRIEŽIŪRA

Nepaisant atmosferos poveikio, stotelė nereikalauja jokios ypatingos techninės priežiūros. Rekomenduojame ją uždengti arba demontuoti, jeigu ji nenaudojama žiemos metu.


GARANTIJA

Visoms stotelės konstrukcinėms dalims suteikiama 2 metų garantija, išskyrus nusidėvėjimui jautrias dalis (t. y. tarpiklius, žiedus ir t. t.). Galima įsigyti visų atsarginių dalių. Žalos dėl netinkamo montavimo atveju garantija netaikoma. GARANTIJA NEAPIMA DARBŲ


BENDRAS DYDIS IR SVORIS

Aukštis 80,4 cm - Plotis 58,7 cm - Gylis 33,7 cm - Svoris 12 kg.


  1. DVIRAČIO FUNKCIJOS

4 230V ip54 Schuko lizdai - 2 0.003 A magnetoterminiai diferenciniai jungikliai. TEIKIAME TINKAMUMO IR ATITIKTIES SERTIFIKATUS. Visi GGB (Italija) gaminiai yra gaminami pagal specifikacijas, nustatytas tarptautiniuose standartuose. Visi GGB gaminami produktai atitinka IEC 60900:2004 standartą.


PRITAIKYTI GRAFINIAIELEMENTAI

Siūlome galimybę pritaikyti jūsų grafiką ant užsakomos stotelės. Tereikia atsiųsti mums vektorinį failą ir mes jums pateiksime pasiūlymą dėl pritaikymo.

 

Kaina 1510€+pvm