EL. DVIRAČIO ĮKROVIMO STOTELĖ / USB

Ši 230 V el. dviračių įkrovimo stotelė su keturiais USB lizdais turi naktinį apšvietimą, yra lengvai naudojama ir suderinama su visų tipų el. dviračiais. Jis turi tvirtą struktūrą ir yra lengvai montuojamas.

 

Naudojamos medžiagos

6060 Presuoto aliuminio konstrukcija


STANDARTINĖS (MATINĖS) SPALVOS

RAL 5024 (Air force blue)  RAL 7030 (Urban)  RAL 6021 (Olive)


Kaip montuoti?

Stoties pagrindas turi 4 Ø11 angas, per kurias jį galima pritvirtinti prie žemės naudojant pridedamus fiksavimo dangtelius. Apsaugos nuo vagysčių dangteliai yra prieinami pagal pageidavimą. Saugumo sumetimais rekomenduojame prieš naudojant pritvirtinti stotį.


PRIEŽIŪRA

Nepaisant atmosferos poveikio, stočiai nereikia jokių ypatingų techninės priežiūros darbų, nes ji pagaminta iš aliuminio ir plieno komponentų. Rekomenduojame jį uždengti, jei jis nenaudojamas žiemą.


GARANTIJA

Visoms stoties konstrukcinėms dalims (įskaitant siurblį) suteikiama 2 metų garantija, išskyrus nusidėvėjimui jautrias dalis (t. y. tarpiklius, žiedus ir t. t.). Galima įsigyti visų stoties komponentų atsarginių dalių. Pasiteiraukite apie kainas ir užimtumą. Žalos dėl netinkamo montavimo atveju netaikoma garantija. GARANTIJA NEAPIMA DARBŲ


BENDRAS DYDIS IR SVORIS

Aukštis 80,4 cm - Plotis 58,7 cm - Gylis 33,7 cm - Svoris 12 kg.


  1. DVIRAČIO FUNKCIJOS

4 230V ip54 Schuko lizdai - 2 0.003 A magnetoterminiai diferenciniai jungikliai - TEIKIAME TINKAMUMO IR ATITIKTIES SERTIFIKATUS. Garantuojame, kad visi EKOLOGIŠKI GARAŽO DVIRAČIŲ gaminiai yra gaminami pagal specifikacijas, nustatytas tarptautiniuose standartuose, kaip nurodyta susijusiuose techniniuose dokumentuose, kataloguose, interneto svetainėse ir pan. Mes taip pat garantuojame, kad jie yra tinkami naudoti pagal paskirtį. Taip pat užtikriname, kad mūsų gaminiuose naudojami produktai atitiktų IEC 60900:2004 standartą.


PRITAIKYTI GRAFINIAIELEMENTAI

GREEN GARAGE BIKE siūlo galimybę pritaikyti stotį su kliento grafika. Atsiųskite mums vektorinę rinkmeną ir mes jums pateiksime pasiūlymą dėl pritaikymo.