E-RAS MIX 6 / 12 vietų elektrinių paspirtukų ir dviračių įkrovimo stovas

Šis elektrinių dviračių ir paspirtukų laikymo ir įkrovimo stovas tinka visų tipų elektriniams paspirtukams ir dviračiams įkrauti ir laikyti. Konstrukcija lengva ir tvirta. Paspirtukas ar dviratis turi būti įstatytas į tam skirtą laikiklį. Stovas gali būti vienpusis E-RAS MIX 6, turintis 6 vnt dviračiams pastatyti skirtų laikiklių ir 5 vnt laikiklius paspirtukams bei 6 vnt įkrovimui skirtomis rozetėmis, ARBA dvipusis, E-RAS MIX 12, turintis 12 vnt dviračiams pastatyti skirtų laikiklių ir 10 vnt paspirtukams pastatyti skirtųlaikiklių bei 12 vnt įkrovimui skirtų rozečių.

Naudojamos medžiagos

Milteliniu būdu padengtas plienas. Įvairūs nerūdijančio plieno varžtai.


STANDARTINĖS (MATINĖS) SPALVOS

RAL 5024 (Air force  blue)  RAL 7030  (Urban)  RAL  6021 (Olive)


Kaip jį irengti?

Stovo pagrindas turi 4 Ø11 kiaurymes, per kurias jį galima pritvirtinti prie žemės naudojant pridedamus fiksavimo elementus. Pageidaujant, galima užsakyti tvirtinimo elementus apsaugai nuo vagusčių.


PRIEŽIŪRA

Nepaisant atmosferos poveikio, stovas nereikalauja specialios ppriežiūros. Rekomenduojame jį uždengti arba išmontuoti jei jis nenaudojamas žiemos metu.


GARANTIJA

Visoms stovo konstrukcinėms dalims, suteikiama 2 metų garantija, išskyrus nusidėvėjimui jautrias dalis (t. y. tarpiklius, žiedus ir t. t.). Esant pporeikiui galima įsigyti visų stovo komponentų atsarginių dalių. Garantija netaikoma atsiradusiai žalai, dėl netinkamo stovo sumontavimo.


BENDRAS DYDIS IR SVORIS

E-RAS MIX 6 ir E-RAS MIX 12 stovo aukštis 105 cm - Ilgis 270 cm - Gylis 50 cm - Svoris 45 kg


Elektrinė dalis

6 arba 12 vnt 230V ip54 lizdų - 1/2 0.003 A magnetoterminis diferencialinis jungiklis(-iai). Visiems gaminiams pateikiami TINKAMUMO IR ATITIKTIES SERTIFIKATAI. Visi gaminiai yra gaminami pagal specifikacijas, nustatytas tarptautiniuose standartuose, kaip nurodyta susijusiuose techniniuose dokumentuose, kataloguose, interneto svetainėse ir pan. Gaminiai atitinka IEC 60900:2004 standartą.


PRITAIKYTI GRAFINIAI ELEMENTAI

Esant poreikiui, už papildomą mokestį, galime pritaikyti jūsų norimą grafiką ir uždėti jį ant dviraičų stovo. Tereikia jums atsiųsti mums vektorinį failą ir mes jums pateiksime pasiūlymus dėl grafikos pritaikymo.

 

E-RAS MIX 6 kaina 2037 eur+pvm

E-RAS MIX 12 kaina 2951 eur+pvm