E-RAS 2.5 A / RAS 2.5 A / E-RAS 2.5 A T

Ši 230 V el. dviračio priežiūros, pumpavimo ir įkrovimo stotelė yra paprasta naudoti ir suderinama su visų tipų dviračiais. Jo struktūra lengva ir tvirta. Dviratis turi būti pastatytas į dviračių stovą. Pakabinamosios spynos sistema yra šalia įkrovimo lizdų, išskyrus E-RAS 2.5 AT modelį (šiuo atveju dviračio balnelį reikia pastatyti ant horizontalaus strypo).

 

 

Naudojamos medžiagos

Antikorodinė aliuminio struktūra. Įvairūs nerūdijančio plieno varžtai.


STANDARTINĖS (MATINĖS) SPALVOS

RAL 5024 (Air force blue)  RAL 7030 (Urban)  RAL 6021 (Olive)


Kaip montuoti?

Stoties pagrindas turi 4 Ø11 angas, per kurias jį galima pritvirtinti prie žemės naudojant pridedamus fiksavimo dangtelius. Apsaugos nuo vagysčių dangteliai yra prieinami pagal pageidavimą. Saugumo sumetimais rekomenduojame prieš naudojant pritvirtinti stotį.


PRIEŽIŪRA

Nepaisant atmosferos poveikio, stočiai nereikia jokių ypatingų techninės priežiūros darbų, nes ji pagaminta iš aliuminio ir plieno komponentų. Rekomenduojame jį uždengti, jei jis nenaudojamas žiemą.


GARANTIJA

Visoms stovo konstrukcinėms dalims (įskaitant siurblį) suteikiama 2 metų garantija. Galima įsigyti visų stoties komponentų atsarginių dalių. Pasiteiraukite apie kainas ir užimtumą. Žalos dėl netinkamo montavimo atveju netaikoma garantija. GARANTIJA NEAPIMA DARBŲ


BENDRAS DYDIS IR SVORIS

E-RAS 2.5 A Aukštis 106 cm - Plotis 270 cm - Gylis 40 cm - Svoris 45 kg

RAS 2,5 A Aukštis 106 cm - Plotis 270 cm - Gylis 40 cm - Svoris 45 kg

E-RAS 2.5 A Aukštis 106 cm - Plotis 270 cm - Gylis 40 cm - Svoris 45 kg


  1. DVIRAČIO SAVYBĖS (E-RAS 2.5 A / E-RAS 2.5 AT)

4 230V ip54 Schuko lizdai - 2 0.003 A magnetoterminiai diferenciniai jungikliai - TEIKIAME TINKAMUMO IR ATITIKTIES SERTIFIKATUS. Garantuojame, kad visi EKOLOGIŠKI GARAŽO DVIRAČIŲ gaminiai yra gaminami pagal specifikacijas, nustatytas tarptautiniuose standartuose, kaip nurodyta susijusiuose techniniuose dokumentuose, kataloguose, interneto svetainėse ir pan. Mes taip pat garantuojame, kad jie yra tinkami naudoti pagal paskirtį. Taip pat užtikriname, kad mūsų gaminiuose naudojami produktai atitiktų IEC 60900:2004 standartą.


PRITAIKYTI GRAFINIAI ELEMENTAI

GREEN GARAGE BIKE siūlo galimybę pritaikyti stotį su kliento grafika. Atsiųskite mums vektorinę rinkmeną ir mes jums pateiksime pasiūlymą dėl pritaikymo.