E-RAS 1.5 / E-RAS 2.0 / E-RAS 2.5

Šį stovėjimo stelažą lengva naudoti ir jis suderinamas su visų tipų dviračiais. Jo struktūra lengva ir tvirta. Dviratis turi būti pakeltas, o balnas uždėtas ant atraminės sijos, padengtos plastikiniu elementu.

 

 

Naudojamos medžiagos

Geležinių vamzdžių stovas padengtas milteliniu būdu. Įvairūs nerūdijančio plieno varžtai.


STANDARTINĖS (MATINĖS) SPALVOS

RAL 5024 (Air force  blue)  RAL 7030  (Urban)  RAL  6021 (Olive)


Kaip montuoti?

Stoties pagrindas turi 4 Ø11 angas, per kurias jį galima pritvirtinti prie žemės naudojant pridedamus fiksavimo dangtelius. Apsaugos nuo vagysčių dangteliai yra prieinami pagal pageidavimą. Saugumo sumetimais rekomenduojame prieš naudojant pritvirtinti stotį.


PRIEŽIŪRA

Nepaisant atmosferos poveikio, stelažui nereikia jokių ypatingų priežiūros darbų. Rekomenduojame jį uždengti, jei jis nenaudojamas žiemą.


GARANTIJA

Visoms stoties konstrukcinėms dalims (įskaitant siurblį) suteikiama 2 metų garantija, išskyrus nusidėvėjimui jautrias dalis (t. y. tarpiklius, žiedus ir t. t.). Galima įsigyti visų stoties komponentų atsarginių dalių. Pasiteiraukite apie kainas ir užimtumą. Žalos dėl netinkamo montavimo atveju netaikoma garantija. GARANTIJA NEAPIMA DARBŲ


BENDRAS DYDIS IR SVORIS

 

RAS 1.5 Aukštis 115 cm - Plotis 164 cm - Gylis 50 cm - Svoris 22 kg RAS 2.0 Aukštis 115 cm - Plotis 264 cm - Gylis 50 cm - Svoris 25 kg RAS 2.5 Aukštis 115 cm - Plotis 264 cm - Gylis 50 cm - Svoris 34 kg

 


  1. DVIRAČIO FUNKCIJOS

2/4 230V ip54 lizdai - 1/2 0.003 A magnetoterminis diferencialinis jungiklis(-iai) - mes TEIKIAME TINKAMUMO IR ATITIKTIES SERTIFIKATUS. Garantuojame, kad visi EKOLOGIŠKI GARAŽO DVIRAČIŲ gaminiai yra gaminami pagal specifikacijas, nustatytas tarptautiniuose standartuose, kaip nurodyta susijusiuose techniniuose dokumentuose, kataloguose, interneto svetainėse ir pan. Mes taip pat garantuojame, kad jie yra tinkami naudoti pagal paskirtį. Taip pat užtikriname, kad mūsų gaminiuose naudojami produktai atitiktų IEC 60900:2004 standartą.


PRITAIKYTI GRAFINIAI ELEMENTAI

GREEN GARAGE BIKE siūlo galimybę pritaikyti stotį su kliento grafika. Atsiųskite mums vektorinę rinkmeną ir mes jums pateiksime pasiūlymą dėl pritaikymo.