Dviraičų remonto ir priežiūros stotelė SUPREMA (su ištraukiamais įrankiais)

Dviračių priežiūros ir remonto stotelė SUPREMA turi specialiai sukurtą įrankių ritės mechanizmą, kuris savaime įtraukia įrankius į stotelės angą, kuomet jais pasinaudojama. Šia stotele, turinčia oro pompą, yra visiškai paprasta naudotis. Ji yra suderinama su visų tipų dviračiais. Stotelės struktūra lengva ir tvirta. Dviratis pakeliamas ir sėdynė uždedama ant atraminės svirties, kad dviratis kabėtų. Tokiu būdu dviratis lengvai ir visiškai pasiekiamas techninei priežiūrai, kuri atliekama naudojant įrankius, pritvirtintus prie stotelės plieniniais lynais. Įrankiai yra kokybiški ir kiekvienas jų yra skirtas konkrečiam tikslui. Pompa su manometru leidžia tiksliai išmatuoti esamą slėgį padangose. Glicerino pripildytas manometras, neleidžia susidaryti kondensatui, todėl manometro rodmenys yra visada aiškiai matomi.

 

POMPA

Pompa yra specialiai pagaminta "GREEN GARAGE BIKE" gamykloje ir pasižymi tvirtumu bei atsparumu ne tik atmosferiniam poveikiui bet ir vandalizmui. Jis suderinama su visų tipų ventiliais, kurie yra rinkoje (maks. 8 barai).


Naudojamos medžiagos

Antikorodinė aliuminio struktūra. Įvairūs nerūdijančio plieno varžtai.


STANDARTINĖS (MATINĖS) SPALVOS

RAL 5024 (Air force blue)  RAL 7030 (Urban)  RAL 6021 (Olive)


MONTAVIMAS

Stotelės pagrindas turi 4 Ø11 angas, per kurias ją galima pritvirtinti prie žemės naudojant pridedamus fiksavimo elementus. Esant poreikiui galima užsisakyti specialius fiksavimo elementus apsaugančius nuo vagysčių.


PRIEŽIŪRA

Nepaisant atmosferos poveikio, stotelei nereikia jokių ypatingų techninės priežiūros darbų. Rekomenduojame jį uždengti arba demontuoti, jei ji nenaudojama žiemos metu. Pompa: rekomenduojame retkarčiais sutepti strypą tepalu.


GARANTIJA

Visoms stotelės konstrukcinėms dalims (įskaitant pompą) suteikiama 2 metų garantija, išskyrus nusidėvėjimui jautrias dalis (t. y. tarpiklius, žiedus ir t. t.). Galima įsigyti visų stotelės komponentų atsarginių dalių. Žalos dėl netinkamo montavimo atveju garantija netaikoma. GARANTIJA NEAPIMA DARBŲ


BENDRAS DYDIS IR SVORIS

Atraminė svirtis 29,5 cm - Aukštis 150,6 cm - Plotis 44 cm - Gylis 30 cm - Svoris 17,5/22 kg (priklausomai nuo modelio)


ĮRANKIAI – ŠIOJE STOTYJE ĮRENGTA ĮRANKIŲ LYNŲ RITĖS SISTEMA

1 kryžminis atsuktuvas - 1 plokščias atsuktuvas - 1 0/22 mm universalusis veržliaraktis - 1 pora padangų svirčių - 1 15 mm veržliaraktis - 1 13 mm veržliaraktis - 1 2,5/10 mm daugiakomponentis šešiakampių raktų rinkinys


PRITAIKYTI GRAFINIAI ELEMENTAI

GREEN GARAGE BIKE siūlo galimybę pritaikyti jūsų turimą grafiką ir papuošti ja užsakytą stotelę. Jums tereikia atsiųsti mums vektorinį failą ir mes jums pateiksime pasiūlymą dėl jos pritaikymo.

 

Kaina 2110,00 eur+pvm